DARMEX

lubelski producent stolarki otworowej aluminium i PCV

Szanowni Państwo,

Z radością przedstawiamy Państwu naszą firmę i jej produkty.

Firma DARMEX jest znanym i cenionym w branży producentem wysokiej jakości drzwi i okien z aluminium i PCV. Od 1996 roku działamy na polskim rynku, od 2003 roku z sukcesem eksportujemy nasze wyroby do Niemiec, Austrii i Holandii. Jesteśmy dumni z tego, że już 80% produkcji firmy DARMEX trafia do klientów zagranicznych.

Filarowy produkt stanowią wykonywane na wymiar zewnętrzne drzwi aluminiowe. Są solidne, o nowoczesnym, różnorodnym wzornictwie i posiadają wyposażenie spełniające wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Warto również podkreślić bardzo dobrą izolację termiczną.

Staramy się zaspokoić wszelkie oczekiwania naszych klientów, dlatego stawiamy przede wszystkim na jakość i trwałość. Drzwi wyposażone są w klamki, antaby, okucia, zasuwnice i wkładki renomowanych europejskich producentów – Winkhaus, Wilka, Wala i Dorma.

Naszym dodatkowym atutem jest możliwość wykonania paneli drzwiowych według specyficznych życzeń klienta, np. na podstawie zdjęcia lub grafiki!

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się oferowane przez nas drzwi aluminiowe nakładkowe na profilu 90 mm – świetnie wyglądają i posiadają doskonałe właściwości izolacyjne.

W celu rozbudowy naszej pozycji chętnie podejmiemy współpracę z dystrybutorami drzwi i okien oraz firmami z branży budowlanej – w Polsce i za granicą. Partnerom naszej firmy proponujemy produkty o najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu!

Czy mają Państwo pytania?

Chętnie odpowiemy oraz posłużymy radą i pomocą.